Online Psikolog

Uzman Psikolojik Danışman 

İrem Kayır Sarıca

Nerede olursan ol, ben yanındayım. Türkiye’nin herhangi bir şehrinde ya da dünyanın herhangi bir ülkesinde yaşaman fark etmez. Online psikolojik destek hizmetimle, ihtiyacın olduğunda, telefonunun veya bilgisayarının ekranında seni bekliyor olacağım. Üstelik seans zamanlarını işine, okuluna ya da günlük programına uygun şekilde ayarlayabiliriz.

 

Türkiye’nin her köşesinde ve Almanya’da yaşayan 18 yaş üstü danışanlarıma online psikolojik destek sunarak, karşılaştıkları zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı oluyorum. Senin de bulunduğun yer neresi olursa olsun, her koşulda sana psikolojik danışmanlık vermeyi çok isterim. Birlikte yaşadığın sorunları aşacağız.

Online Psikolojik Danışmanlık Nedir?

Online psikolojik danışmanlık hizmeti hakkındaki önyargılar genellikle online psikoterapinin yüz yüze terapi kadar etkili olmayacağı düşüncesiyle ilişkilendirilir. Ancak, online ve yüz yüze görüşme arasında herhangi bir farklılık bulunmaz. Özellikle pandemi döneminde, evde kalan insanların psikolojik destek ihtiyacı arttı ve bu durum online danışmanlık hizmetine olan talebi artırdı.

Ben, pandemi döneminin başından beri İzmir ve İstanbul gibi Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve Almanya’da yaşayan danışanlarıma online psikolojik destek vermekteyim. Seninle belirlediğimiz gün ve saatte, görüntülü görüşmeler aracılığıyla seanslarımızı gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Online Psikolojik Danışmanlık İşe Yarar mı?

Online psikolojik danışmanlık hizmetimle sorunlarına uzman bir gözle bakarak sağlıklı ilerleme kaydedebilirsin. Uyguladığım teknikler online görüşmelerde de etkili ve verimlidir.

Görüntülü görüşmelerle, belirlediğimiz gün ve saatte seanslarımızı gerçekleştiriyoruz. Fiziksel mesafeler önemini yitiriyor, ev rahatlığında kendini ifade edebilirsin.

Nerede olursan ol, online psikolojik danışmanlık hizmetimle sana en yakın desteği sağlayacağım. Birlikte, sorunlarını aşarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam için adımlar atacağız.

Online Psikolojik Danışmanlık Kimler İçin Uygun?

Online danışmanlık hizmetim her yaş grubuna uygun olabilir, ancak ben yalnızca 18 yaş üzeri bireylere destek vermekteyim.

Psikoloğa kaç günde bir gidilir?

Psikolojik danışmanlık seansları genellikle haftada 1 veya 2 gün yapılır. Ancak, danışanın ihtiyaçlarına ve rahatsızlığının yoğunluğuna göre bu süre değişebilir.

Online psikolog ilaç yazabilir mi?

İlaç kullanımı, psikiyatristlerin yazdığı reçeteyle başlatılabilir. Online psikolog hizmeti ise terapi yoluyla danışanın iyileşme sürecini hızlandırır.

Uzman Psikolojik Danışman İrem Kayır Sarıca

Beni daha iyi tanımak için hizmet alanlarımı,
blog yazılarımı ve eğitici videolarımı inceleyebilirsiniz.

TelefonWhatsappRandevu AlYol Tarifi